Skip to main content

Kurumsal

Köklü ve öncü bir kuruluş grubu olmanın getirdiği tecrübeyle; sürekli ve dengeli bir şekilde gelişim gösteren LUVİ GRUP, büyük bütçeli prestijli projelerin inşaatında adımlarını atmış bulunmaktadır. İşine, çevresine ve müşterilerine değer veren, sürekli öğrenmeye, gelişmeye açık olan, yaptığı işe ve verdiği hizmete değer katmak suretiyle genel bir fayda yaratan ve sağladığı bu faydayı işine yatıran kurumsal bir inşaat firmasıdır.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterilen inşaat sektöründe, uluslararası kalite stantlarında tasarım ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; Saygın, güvenilir ve tercih edilen bir marka olma özelliğini arttırarak sürdürmek tek hedefimizdir. Kurumsal mükemmelliğin ön koşulu olan ekip mükemmelliği ile birlikte inşaat konusunda verdiğimiz hizmetlerin gelişimini ve sürdürebilirliğini sağlamak temel prensiplerimizdendir.

Misyonumuz

Her biri kendi dalına uzun yıllardır olan birikimlerini, toplumsal ve kurumsal yarar sağlayan önemli projelere taşıyarak yaratıcı kimlikle büyümek, öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı bilgi, tasarım ve birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Bu verilere istinaden, uzun vadede karlılığın. Kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek ve her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürebilirliği sağlamak.